Oferta mebli biurowych

wrz 3, 2015
Oferta mebli biurowych

Nasza oferta mebli biurowych to przede wszystkim praktyczne biurka, pojemne szafy i regały biurowe oraz wygodne fotele obrotowe.

Oferta mebli biurowych – biurka

Nasze biurka idealnie sprawdzą się w każdym biurze. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów – w ich produkcji wykorzystujemy płyty dwustronnie laminowane firmy KRONOPOL, a krawędzie oklejamy obrzeżem ABS firmy Schilsner. To meble z jednej strony proste, a z drugiej funkcjonalne. Ich kompaktowe rozmiary gwarantują, że zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Sprawdź naszą ofertę: biurka do domu i biura.

Oferta mebli biurowych – szafy i regały

Biuro bez odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania nigdy nie będzie funkcjonalne – właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się pakowne szafy i regały biurowe. Materiały wykorzystane w ich produkcji gwarantują wytrzymałość i odporność na wilgoć, a zastosowanie płyty 16mm sprawia, że półki charakteryzują się wysoką nośnością.

Sprawdź naszą ofertę: szafy i regały biurowe.

Oferta mebli biurowych – fotele obrotowe

Od tego, na czym siedzimy zależy nie tylko nasz komfort pracy, ale także nasze zdrowie. Właśnie dlatego nasze fotele obrotowe gwarantują optymalne wsparcie dla kręgosłupa i odpowiedni poziom regulacji.

Sprawdź naszą ofertę: fotele obrotowe.

ROKOS GROUP